KONST / Litografier / Färglitografi 11676230
nr 1167 6230
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Promenadstig, signerad, -83, motivet: 34x44
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
400 kr
måndag 5 mars 2018
kl 18:37:28
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg